Lato trwa, dzieci w klasach nie widać, szkoła w cichych spłyconych oddechach trwa w półśnie, oczekując wrześniowego przebudzenia. Można by pomyśleć, że to czas, w którym uczniowie zapominają o szkolnych legitymacjach, a szkoły zapominają o swoich uczniach. To jednak fałszywy trop. Szkoła jest miejscem rozwoju dzieci, dlatego łączy czas i przestrzeń dorastania, edukacji, lęków i radości, odkrywania siebie wśród innych ludzi. Wakacje są sposobnością do zdystansowanej refleksji, rozmyślania o tym, co moglibyśmy poprawić, a co docenić, bo przebiegło w galopie życia za szybko. Stąd pomysł na galerię uczniowskich talentów, nad którymi praca stanowi realizację pozaszkolnych zainteresowań i przedsięwzięć. Taki sen szkoły o uczniach podpatrywany szkiełkiem Pana Kleksa.

Serdecznie zapraszamy do wejrzenia w drugie fascynujące życie szkolnych pasjonatów

WAKACYJNA GALERIA UCZNIOWSKICH TALENTÓW

09 lipca 2024