To miejsce, w którym każdy uczeń i uczennica będą mieli okazję złapać chwilę odprężenia, zresetować się i spędzić czas przy wspólnej grze.

Warto tak spędzać przerwy. Warto po ciężkim dniu w szkole „pyknąć meczyk” pełen futbolowych wrażeń.

W jaskini e-sportu zapanują ściśle określone zasady: dobra zabawa, integracja i spokój - nawet jak w ostatniej minucie meczu w FIFE stracisz bramkę z rzutu karnego, a przeciwnik wykona jakąś „cieszynkę”. Tak. Nawet wtedy :)

W asortymencie naszego gamingowego „mini-królestwa” stanęła konsola najnowszej generacji wraz z dwoma padami. To wszystko dopełnia nowiutki 75-calowy telewizor 4K, który zapewni niecodzienne doznania wizualne i stuprocentową satysfakcję z rozgrywki.

Dodatkowo będzie można dostosować sobie ułożenie go według własnych preferencji, gdyż znajduje się na mobilnym stojaku. Co czyni nasz GAME ROOM jeszcze bardziej niezwykłym! Tak - to mobilny GAME ROOM!

Już niedługo szkolne rozgrywki po przeróżnych strefach świata gier. Puchar Dyrektora ZSO będzie do zgarnięcia już jesienią!

Nie bądź bambik, bądź prawdziwą sigmą i wbijaj na pełnej essie do naszego GAME ROOMU!

Mamy to!
Szkolny GAME ROOM!