05 września 2024

Integracyjny Turniej Unihokeja w ZSO Hel

W dniu 4 września 2024 roku w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej odbył się Integracyjny Turniej Unihokeja klas ósmych i liceum, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor szkoły Dawid Migacz, po którym zawodnicy przystąpili do rywalizacji sportowej.

W atmosferze sportowej rywalizacji odbyło się wiele emocjonujących meczów, w których drużyny z klas ósmych i liceum prezentowały swoje umiejętności na boisku. Uczniowie wykazali się nie tylko doskonałą techniką, ale także znakomitą współpracą w drużynie, co przyczyniło się do wielu spektakularnych akcji i bramek. Kibice i nauczyciele, mogli podziwiać znakomite sportowe zmagania młodych zawodników.

Na zakończenie turnieju, ogromne brawa należały się wszystkim uczestnikom za ich wspaniałą grę, zaangażowanie i dążenie do zwycięstwa. Każdy z uczestników, niezależnie od osiągniętych wyników, mógł poczuć się zwycięzcą, ponieważ we wspólnej zabawie wzięli udział uczniowie o różnym poziomie umiejętności.

Chciałbym także serdecznie podziękować nauczycielom a w szczególności, pani Małgorzacie Strachanowskiej i pani Anicie Rzeczkowskiej za pomoc w organizacji turnieju oraz wsparcie dla młodych sportowców. Ich zaangażowanie i determinacja przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia.

Na koniec, pragnę podziękować wszystkim kibicom, którzy przyszli wspierać swoich zawodników. Wasza obecność i doping były dla uczestników niezwykle motywujące.

Z niecierpliwością wszyscy czekamy na kolejne sporty i turnieje, które będą sprzyjać integracji i rozwijaniu pasji sportowych wśród uczniów.