DLACZEGO NIE!
PRZYJAZNA, OTWARTA NA UCZNIA SZKOŁA ŚREDNIA
ŻYCZLIWI NAUCZYCIELE I KREATYWNI UCZNIOWIE
TO MOŻE BYĆ SZKOŁA WŁAŚNIE DLA CIEBIE !

W poniedziałek 27 maja młodzież klasy pierwszej HEL-LO rekrutowała absolwentów szkoły Podstawowej nr 2 we Władysławowie. Nieco zwariowana siedmioosobowa ekipa licealistów wyruszyła, by podbić serca władysławowian z dwójki. Każdy z naszych licealistów przygotował krótką wypowiedź o ciekawym obszarze szkoły, spontaniczną, pełną dygresji, osobistych dopowiedzeń-cenną i szczerą zachętę.

Uzupełnialiśmy promocyjny szlak prezentacją ulotki, filmików nagranych w tej intencji na Tik Toku oraz zwięzłą prezentacją naszych Dóbr Uczniowskich.

° Dorastamy, rozwijając się pod czujnym okiem specjalistów. Każdy ma swoją szansę na rozwój;

° Powoli do celu. Organizujemy dodatkowe zajęcia z przedmiotów sprawiających trudności;

° Dbamy o komfort wypoczywania: mamy uczniowską kuchnię, w której przygotowujemy proste posiłki podczas przerw;

° Właśnie otwieramy szkolny Game Room! Miejsce relaksu i międzyszkolnych rozgrywek.

HEL-LO

DOBRE MIEJSCE WŚRÓD PRZYJAZNYCH LUDZI