Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Dnia 02.02.2016 odbyła się Inauguracja II Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY
klas 3-6 Szkoły Podstawowej w sezonie 2015/2016 Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.

 

Dnia 02.02.2016 odbyła się Inauguracja II Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY
klas 3-6 Szkoły Podstawowej w sezonie 2015/2016 Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.


Mecze rozgrywane są według terminarza rozgrywek i odbywają się w każdy wtorek o godziny 18.00. Młodzi piłkarze rywalizują ze sobą aż do 23.03.2016r. Organizatorem SHHLPN jest ZSO w Helu.

Zakończenie I RUNDY spotkań w kat. JUNIORZY STARSI przedstawia się następująco

FC DZIKUSY – Patryk Mirończuk (br.), Bartosz Klein, Borys Ciesielski, Dawid Jarmużewski, Oliwier Kwidziński, Kacper Czerniak, Konrad Mazurek

FC DUCHY - Mikołaj Kurpet (br.), Kamil Sztubiński, Wojciech Michler, Patryk Lubawy, Oliwier Balcerek, Filip Wieczorek, Maxim Lobejko, Patryk Zander

FC DZIKUSY vs. FC DUCHY 7:1

 

FC DZIKUSY Strzelcy bramek - Borys Ciesielski 2, Dawid Jarmużewski 3, Bartek Klein 1, Oliwier Kwidzyński 1
FC DUCHY - Kamil Sztubiński 1

POMPA TEAM – Arkadiusz Osiński (br.), Olaf Kott, Daniel Lubawy, Igor Bijak, Filip Radliński, Filip Dywelski, Dawid Urbański

FC BOMBOWCY - Daniel Furgoł (br.), Maciej Sztubiński, Kamil Kozłowski, Hubert Kwietniewski, Kasper Rijsdam, Hubert Skrobot, Aleks Wiktorowicz, Igor Starnawski

POMPA TEAM vs. FC BOMBOWCY 0:0


TABELA WYNIKÓW

2


ZAKOŃCZENIE I RUNDY Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej dla klas 3-6 Szkoły Podstawowej – JUNIORZY
Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu w sezonie 2015/2016

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

1


 

3 marca 2016 roku nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wzięli udział
w XI Powiatowych Mistrzostwach Nauczycieli Szkół Powiatu Puckiego w Tenisie Stołowym
o Puchar Starosty Puckiego organizowanego w PCKZ i U w Pucku.

Celem turnieju była integracja środowiska nauczycielskiego, popularyzacja tenisa stołowego oraz wyłonienie najlepszych tenisistów.

Reprezentacja nauczycieli ZSO w Helu wystąpiła w składzie:

 

Małgorzata Formella

Norbert Górski

 

Od samego początku helscy nauczyciele upatrywani byli jako zdecydowani faworyci turnieju.

Nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących uplasowali się w końcowej klasyfikacji:

II miejsce KATEGORIA KOBIET – gra indywidualna Małgorzata Formella
I miejsce KATEGORIA MĘŻCZYZN – gra indywidualna Norbert Górski

W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ nauczyciele ZSO w Helu zajęli III miejsce

Norbert Gorski


 

10 lutego 2016 roku w Centralnym Ośrodku Sportowym OPO Cetniewo odbyły się Pływackie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Uczniowie rywalizowali w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum: indywidualnie
i drużynowo.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu reprezentowali w kat. dziewcząt

klasa II SP 25 m. styl dowolny: Wiktoria Kohnke (27.82), Julia Kohnke (28.72)

klasa III SP 25 m. styl dowolny: Pola Denisiuk ( 33.23) Natalia Pieper (35.39)
klasa IV SP 25 m. styl dowolny: Zuzanna Tomaszewska (23.04)

klasa VI SP 25 m. styl dowolny: Oliwia Kwiatek (37.09) Julia Pieszak (36.00)

klasa II GIM 50 m. styl dowolny: Katarzyna Myszkowiak (38.45)

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu reprezentowali w kat. chłopców

klasa III SP 25 m. styl dowolny: Emilian Sępiński (43.36)

klasa IV SP 25 m. styl dowolny: Hubert Skrobot (25.26) Kasper Rijsdam ( 25.43)
Szymon Szczerbowski (51.47) Tymon Kierzkowski (27.00) Jakub Gromowy (37.92)

klasa VI SP 25 m. styl dowolny: Przemysław Gregorczyk ( 17.06) Ślązkiewicz Michał (29.29)

klasa I GIM 50 m. styl dowolny: Michał Boszke (46.24)

Klasyfikacja medalowa wyglądała następująco:

II miejsce w kat klas II SP: Wiktoria Kohnke (27.82)
III miejsce w kat klas II SP: Julia Kohnke (28.72)
II miejsce w kat klas IV SP: Zuzanna Tomaszewska (23.04)


Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania należą się dla p. Katarzyny Tomaszewskiej
i p. Bogdana Denisiuk ;-) za pomoc w organizacji wyjazdu.

Organizator: Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie

Norbert Górski


Dnia 02.02.2016 odbyła się Inauguracja II Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY
klas 3-6 Szkoły Podstawowej w sezonie 2015/2016 Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.


Mecze rozgrywane są według terminarza rozgrywek i odbywają się w każdy wtorek o godziny 18.00. Młodzi piłkarze rywalizują ze sobą aż do 23.03.2016r. Organizatorem SHHLPN jest ZSO w Helu.

 

FC DUCHY

Mikołaj Kurpet (br.), Kamil Sztubiński, Wojciech Michler, Patryk Lubawy, Oliwier Balcerek, Filip Wieczorek, Maxim Lobejko, Patryk Zander.

 

POMPA TEAM

Arkadiusz Osiński (br.), Olaf Kott, Daniel Lubawy, Igor Bijak, Filip Radliński, Filip Dywelski, Dawid Urbański

FC DUCHY – POMPA TEAM 0 – 3 (W). Drużyna FC DUCHY nie wystąpiła w komplecie zawodników.

 

FC BOMBOWCY

Daniel Furgoł (br.), Maciej Sztubiński, Kamil Kozłowski, Hubert Kwietniewski, Kasper Rijsdam, Hubert Skrobot, Aleks Wiktorowicz, Igor Starnawski

 

FC DZIKUSY

Patryk Mirończuk (br.), Bartosz Klein, Borys Ciesielski, Dawid Jarmużewski, Oliwier Kwidziński, Kacper Czerniak, Konrad Mazurek

FC BOMBOWCY – FC DZIKUSY 3 – 0 (W). Drużyna FC DZIKUSY nie wystąpiła w komplecie zawodników.

 

TABELA WYNIKÓW

tabela wynikow 09.02.2016

Na kolejne piłkarskie emocje zapraszamy 1 marca 2016 (WTOREK) od godziny 18.00 w MHS-W w Helu