Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczynają się zapisy na turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".
Ogólnopolskie rozgrywki dają szanse wszystkim chętnym dzieciom na rozegranie meczu na Stadionie Narodowym.

W Turnieju mogą wziąć udział drużyny, które reprezentują następujące podmioty:
a. Szkoły Podstawowe,
b. Uczniowskie Kluby Sportowe,
c. Kluby sportowe,
d. Inne – podmioty prowadzące działalność sportowo-edukacyjną.


Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12. W rozgrywkach wszystkich szczebli mogą brać udział wyłącznie zespoły składające się z zawodników:
urodzonych od 1 stycznia 2011 do 31 grudnia 2012 - (dla kategorii U-8),
urodzonych od 1 stycznia 2009 do 31 grudnia 2010 - (dla kategorii U-10),
urodzonych od 1 stycznia 2007 do 31 grudnia 2008 - (dla kategorii U-12).

 

Kto moze grac w Turnieju ZPNS XIX edycja

Etapy Turnieju ZPNS XIX edycja

REGULAMIN

Zakończyliśmy Finał Ligi Powiatu Puckiego w kat. chłopców którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Jastarni. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy II miejsce.

 

Reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wystąpiła w składzie:
Arkadiusz Hajduk, Michał Milkowski, Michał Loose, Kamil Sztubiński, Jakub Struk, Wiktor Szpyt, Jakub Strzeżek oraz Mikołaj Kurpet. Nagrodę za włożony wkład pracy otrzymał także Norbert Górski.

Norbert Górski

W dniu 8 czerwca 2018 roku już po raz XVII odbył się Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych w Jastarni 2018, który zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego
w Jastarni oraz Powiatowy Ośrodek sportu Młodzieżowego w Pucku.

Jej celem było zaprezentowanie młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami
i uzdolnieniami wzbogacają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia.

 

Występy zespołów oceniało jury w składzie:

1. Iwona Domachowska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Promocji

2. Romuald Głuszko - Główny Specjalista Wydziału Edukacji

3. Katarzyna Bartoszewicz – Stromska - Współtwórca i trenerka Studia Sztuki „Da Capo Al Fine”

Jury oceniało dokładność wykonania, stroje, dopasowanie muzyki do układów i wyraz artystyczny. Nagrody ufundował POSM w Pucku oraz została przydzielona nagroda specjalna dla najlepszej tancerki ufundowana przez panią Dyrektor SP w Jastarni Panią Ewę Kwiecińską.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

SOLIŚCI III - IV

1. Vanseea Wasilke – SP Połchowo

2. Marta Kohnke - ZSO Hel

3. Dorota Korthals- SP Swarzewo

4. Łucja Budzisz – SP Jastarnia

 

SOLIŚCI V - VI

1. Aleksandra Grubba - SP Mrzezino

2. Zuzanna Labuda - SP Mrzezino

3. Agata Szefka - SP Dębogórze

 

SOLIŚCI VII I GIMNAZJUM

1. Julia Lewandowska – SP Pucku

2. Paulina Grubba – SP Mrzezino

3. Zuzanna Kohnke – SP Jastarnia

4. Paulina Bolda – SP Jastarnia

 

DUETY

1. Tamara Hirt i Oliwia Obrębska - Puck

2. Zuzanna Labuda i Aleksandra Grubba - SP Mrzezino

3. Otylia Wąsik i Aleksandra Dodot - SP Władysławowo

4. Klara Konkel i Julia Kleihsa - SP Jastarnia

 

FORMACJE MŁODSZE

1. DANCE ART- SP Dębogórze

2. CHEER UP – SP Jastarnia

3. CZADERKI – SP nr 9 Rumia

 

FORMACJE STARSZE

1. CHEERLEADERKI – SP Leśniewo

2. CHEER UP SP Jastarnia

3. DREAM TEAM SP nr 4 Reda

 

TRIO I MINIFORMACJE

1. Julia Lewandowska, Agnieszka Juszczyk, Zuzanna Osińska, Julia Meina - SP Puck

2. FRENDS - Natalia Pałkowska, Maja Dargacz, Julia Zybała - ZSO Hel

3. EVER DANCE - Magdalena Guzińska, Lena Zarzycka, Sara Dombrowska - SP Dębogórze

 

NAGRODA SPECJALNA

Paulina Bolda – SP Jastarnia oraz Dorota Korthals SP Swarzewo

 

 

Od 6 czerwca 2018 roku w każdą środę do zakończenia roku szkolnego na pierwszej godzinie lekcyjnej realizowane będą cykliczne zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach programu SHUTTLE TIME w województwie pomorskim.

Zajęcia będą realizowane do listopada 2018 roku z wyłączeniem wakacji szkolnych.

 

Zapraszamy do udziału w zajęciach.

 

Norbert Górski

Plakat wer. 2

 

17 maja 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Helu wzięli udział
w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Koszykowej klas 4-5 szkoły podstawowej.

Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn podzielonych na 3 grupy eliminacyjne. Zawodnicy grali
w formule gry 3 x 3.

Reprezentację ZSO Hel 1 wystąpiła w składzie: Arkadiusz hajduk, Kamil Sztubiński, Michał Loose zajmując 3 miejsce.

Reprezentację ZSO Hel 2 wystąpiła w składzie: Wiktor Szpyt, Jakub Struk, Milkowski Michał, Jakub Strzeżek zajmując 9 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Norbert Górski