6 lutego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbył się Turniej Piłki Koszykowej klas 5 -7 szkoły podstawowej w ramach Ligi Ziemi Puckiej.

Do turnieju zgłosiło się 3 szkoły: Szkoła Podstawowa z Pucka, Szkoła Podstawowa z Jastarni oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Zawodnicy rywalizowali równocześnie na 3 trzech boiskach w kat. chłopców i dziewcząt.

Reprezentacja ZSO Hel 1 wystąpiła w składzie: Dominik Glewicz, Jakub Strzeżek, Wiktor Szpyt, Michał Milkowski, Michał Loose.

Reprezentacja ZSO Hel 2 wystąpiła w składzie: Hubert Kwietniewski, Jakub Kuczerski, Wojciech Michler, Filip Wieczorek.

Mimo dużego zaangażowania naszym reprezentacjom nie udało się zająć miejsca na podium.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce – SP Jastarnia 1

II miejsce – SP Puck

III miejsce – SP Jastarnia 2

Sędziowie turnieju: Arkadiusz Osiński, Olaf Kott, Arkadiusz Hajduk.