Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dnia 12 grudnia odbyły się zawody Mikołajkowe w ramach Ligi ziemi Puckiej w siatkówce dziewczyn, w której udział wzięło osiem uczennic z naszej szkoły. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00 w Hali MOKSiR w Pucku. Po wygranym pierwszym pojedynku z wynikiem 2:1 dziewczyny awansowały do półfinału, gdzie uległy niestety mocnej drużynie ze Starzyna, mecz zakończył się wynikiem 2:0.
W meczu o 3 miejsce, z bardzo nerwową końcówką musieliśmy oddać zwycięstwo drużynie z Jastarni.
Drużyna wróciła do Helu z 4 miejscem.
Opiekunem wyjazdu był nauczyciel Piotr Mezgier, który komentuje występ dziewczyn:


„ Były dobre i złe momenty gry. Szkoda, że tych drugich było więcej i to w ważnych momentach spotkań. Nerwowe końcówki dwóch rozegranych spotkań doprowadziły w pierwszej kolejności do zwycięstwa a później niestety do porażki w meczu o 3 miejsce. Jednak mimo braku przygotowania technicznego i taktycznego na poziomie zajęć SKS szkolnych, można śmiało uznać występ naszych siatkarek oraz pokaz ich umiejętności na ocenę 4+. Brakuje wielu rzeczy, lecz w naszych reprezentantkach jest wystarczająco dużo chęci i woli walki aby wygrywać spotkania z drużynami ze średniej półki.”