Tradycyjnie jak co roku do helskich przedszkolaków z Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Helu zawitał Święty Mikołaj, który jako gość specjalny uczestniczył w zawodach sportowych pod hasłem: „Mikołajki na sportowo”.

Po oficjalnym powitaniu dzieci przez Mikołaja i wspólnie przeprowadzonej rozgrzewce cztery grupy przedszkolne: Jeżyki, Pszczółki, Krasnoludki i Żabki przystąpiły do zawodów sportowych.

Dzieci rywalizowały ze sobą w czterech konkurencjach sprawnościowych: Bieg z workiem prezentów, jazda na saniach, rzucanie śnieżkami do celu i rzucanie się śnieżkami - bitwa na śnieżki.

W podziękowaniu za wspaniałą zabawę dzieci zaśpiewały piosenkę - Święty Mikołaj.

Zawody zakończyły się otrzymaniem pamiątkowych dyplomów.

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta Helu za pomoc w organizacji wydarzenia, Aktywność
i Relaks Piotr Mezgier za ufundowanie lizaków oraz uczniom klasy III gimnazjum: Kacper Kozłowski, Wiktor Strzeżek, Przemysław Tuszyński i Michał Boszke.