W czwartek 26 listopada 2015 roku w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących równolegle na trzech boiskach przeprowadzono Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej pod hasłem: SIATKARSKI MIX w kat. uczniów gimnazjum.

W turnieju udział wzięło 10 zespołów wyłonionych na zasadzie eliminacji. Mecze półfinałowe
i finałowe dostarczyły najwięcej emocji. W grze można było zobaczyć zaangażowanie i poświęcenie
za każdy punkt.

Najlepszą parą turnieju okazała się drużyna z Jastarni Zuzanna Herrmann i Kacper Herrmann wygrywając wszystkie swoje spotkania.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Zuzanna Herrmann i Kacper Herrmann

II miejsce - Zuzanna Firek i Fabian Kohnke

III miejsce - Weronika Bokota i Przemysław Piekarski

IV miejsce - Beata Budzisz i Jan Waszak

Sędziowie: Sebastian Putkowski, Piotr Bona, Oktawia Goryńska

Sekretarze: Wiktor Drąg, Patryk Tomaszewski, Bartłomiej Szczegielniak

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie oraz grę fair - play w jakich rozgrywany był turniej.