Przed uroczystością Wszystkich Świętych,

w dniu 30 października w naszej szkole odbył się bal.

Bal Wszystkich Świętych –  inicjatywa Pani Katechetki Jadwigi Loose i Pani Barbary Cieślak – wychowawczyni klasy III a.

Uczniowie klasy IIIa i klas IV w interesujący sposób przedstawili postaci Świętych i ich drogę do nieba.

Inscenizacja żywotów Świętych przeplatana radosnym śpiewem bardzo podobała się zaproszonym Gościom, Rodzicom i uczniom, którzy licznie zasiedli na widowni i nagrodzili występujących gromkimi brawami.

Kolejną atrakcją tego dnia był uroczysty przemarsz Świętych szkolnymi korytarzami w asyście Aniołów.

Zwieńczeniem programu były wesołe tańce w których szczególnie chętnie udział wzięły przedszkolaki z grupy „Pszczółki”.

Wszystkim, którzy swoją obecnością uświetnili to radosne wydarzenie bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejny Bal Wszystkich Świętych już za rok.