Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Więcej artykułów znajduje się w zakładce "Archiwum wiadomości" w MENU po lewej stronie

W dniu 8 czerwca 2018 roku już po raz XVII odbył się Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych w Jastarni 2018, który zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego
w Jastarni oraz Powiatowy Ośrodek sportu Młodzieżowego w Pucku.

Jej celem było zaprezentowanie młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami
i uzdolnieniami wzbogacają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia.

 

Występy zespołów oceniało jury w składzie:

1. Iwona Domachowska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Promocji

2. Romuald Głuszko - Główny Specjalista Wydziału Edukacji

3. Katarzyna Bartoszewicz – Stromska - Współtwórca i trenerka Studia Sztuki „Da Capo Al Fine”

Jury oceniało dokładność wykonania, stroje, dopasowanie muzyki do układów i wyraz artystyczny. Nagrody ufundował POSM w Pucku oraz została przydzielona nagroda specjalna dla najlepszej tancerki ufundowana przez panią Dyrektor SP w Jastarni Panią Ewę Kwiecińską.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

SOLIŚCI III - IV

1. Vanseea Wasilke – SP Połchowo

2. Marta Kohnke - ZSO Hel

3. Dorota Korthals- SP Swarzewo

4. Łucja Budzisz – SP Jastarnia

 

SOLIŚCI V - VI

1. Aleksandra Grubba - SP Mrzezino

2. Zuzanna Labuda - SP Mrzezino

3. Agata Szefka - SP Dębogórze

 

SOLIŚCI VII I GIMNAZJUM

1. Julia Lewandowska – SP Pucku

2. Paulina Grubba – SP Mrzezino

3. Zuzanna Kohnke – SP Jastarnia

4. Paulina Bolda – SP Jastarnia

 

DUETY

1. Tamara Hirt i Oliwia Obrębska - Puck

2. Zuzanna Labuda i Aleksandra Grubba - SP Mrzezino

3. Otylia Wąsik i Aleksandra Dodot - SP Władysławowo

4. Klara Konkel i Julia Kleihsa - SP Jastarnia

 

FORMACJE MŁODSZE

1. DANCE ART- SP Dębogórze

2. CHEER UP – SP Jastarnia

3. CZADERKI – SP nr 9 Rumia

 

FORMACJE STARSZE

1. CHEERLEADERKI – SP Leśniewo

2. CHEER UP SP Jastarnia

3. DREAM TEAM SP nr 4 Reda

 

TRIO I MINIFORMACJE

1. Julia Lewandowska, Agnieszka Juszczyk, Zuzanna Osińska, Julia Meina - SP Puck

2. FRENDS - Natalia Pałkowska, Maja Dargacz, Julia Zybała - ZSO Hel

3. EVER DANCE - Magdalena Guzińska, Lena Zarzycka, Sara Dombrowska - SP Dębogórze

 

NAGRODA SPECJALNA

Paulina Bolda – SP Jastarnia oraz Dorota Korthals SP Swarzewo