Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Więcej artykułów znajduje się w zakładce "Archiwum wiadomości" w MENU po lewej stronie

Międzyszkolny Turniej Badmintona Władysławowo

o Tytuł Mistrza i Mistrzyni Szkoły im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie

W dniu 5 czerwca 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 we Władysławowie odbył się Międzyszkolny Turniej Badmintona w grach pojedynczych o tytuł Mistrza Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie. Od dwóch lat turniej ma charakter otwarty i jest rozgrywany w różnych kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. W bieżącym roku zagrało czterdziestu sześciu zawodników reprezentujących sześć szkół podstawowych z Redy, Helu, Pucka i Władysławowa. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa Nr 3 we Władysławowie, UKS Bliza Władysławowo i Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie. W imieniu organizatorów uczestników turnieju powitały: pani Beata Niezgoda – dyrektor SP 3, pani Andrzelina Marzejon vice dyrektor oraz gospodarz obiektu pan Aleksander Struck – dyrektor ZS 1.

Wyniki:

Kategoria Żak - dziewczęta
1. Marta CZAJKA – Szkoła Podstawowa Nr 2 Władysławowo
2. Angelina GRZEGOREK – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo
3. Magdalena KRĘŻAŁEK – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo

chłopcy
1. Adam FIKUS – Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku
2. Igor KOWALSKI – Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku

Kategoria Młodzik - dziewczęta
1. Lena JACHIMEK – Szkoła Podstawowa Nr 6 Reda
2. Weronika GLEMBIN – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo
3. Weronika PACUŁA – Szkoła Podstawowa Nr 6 Reda

chłopcy
1. Paweł OBERZIG – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo
2. Łukasz KNEBA – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo
3. Antoni DUDEK – Szkoła Podstawowa Nr 2 Władysławowo

Kategoria Junior - dziewczęta
1. Julia PIKTEL – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu
2. Sandra BARTOSIK – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo
3. Małgorzata CIEŚLAK – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo

chłopcy
1. Konrad BIZEWSKI – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo
2. Mateusz OBERZIG – Szkoła Podstawowa Nr 3 Władysławowo
3. Jakub PIKTEL – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

Dwa tytuły mistrzowskie przypadły SP 3 Władysławowo, po jednym SP 2 Władysławowo, SP 6 Reda, SP Puck i ZSO Hel. Oprócz tytułu Mistrza Szkoły Podstawowej Nr 3 we Władysławowie zawodnicy otrzymali medale odpowiednio złote, srebrne i brązowe za trzy pierwsze miejsca, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Organizatorzy składają szczególne podziękowanie Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie za udzielone wsparcie, panu Aleksandrowi Struck - dyrektorowi ZS 1 za udostępnienie hali sportowej oraz panu Norbertowi GÓRSKIEMU za świetne prowadzenie i stworzenie wspaniałej atmosfery
w trakcie trwania zawodów.

 

INFORMACJA

WIĘCEJ ZDJĘĆ