Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Więcej artykułów znajduje się w zakładce "Archiwum wiadomości" w MENU po lewej stronie

WIOSENNE INSPIRACJE

WIZYTA POLICJANTÓW

         Dn. 27 kwietnia 2018 r. w klasie I A szkoły podstawowej odbyły się zajęcia otwarte z edukacji technicznej. Z licznym udziałem rodziców dzieci wykonały dekoracje wiosenne do naszej klasy. Samodzielnie wycinały, kleiły i ozdabiały swoje prace. Na półkach i parapetach zagościły kolorowe ptaszki, gąsieniczki, biedronki a na tablicy piękna, kolorowa pani Wiosna.

         Na ostatniej godzinie lekcyjnej odwiedzili nas przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Pucku p. sierż. szt. Małgorzata Kotarba zajmująca się profilaktyką społeczną, p. sierż. Ewa Bresińska – oficer prasowy K.P.P. w Pucku oraz mł. asp. Michał Miler z Komisariatu Policji w Juracie.

W czasie spotkania dzieci dowiedziały się, jakie zagrożenia wynikają z korzystania z Internetu, obejrzały film o tematyce profilaktycznej oraz przygotowały prace plastyczne, które przekazały p. sierżant. Małgorzacie Kotarbie. Przypomniały i utrwaliły numery alarmowe oraz otrzymały pamiątkowe magnesy na lodówkę z numerami do służb ratowniczych. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie.

 

Wych. kl. Iwona Jabłonowska