Z przyjemnością informujemy, że nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wezmą udział w Projekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki "Szkolny Klub Sportowy", który będzie realizowany w roku 2018 w naszej szkole.

Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych. Pozalekcyjne zajęcia sportowe
w ramach programu SKS będą prowadzone w różnorodnych i dostosowanych do potrzeb uczestników formach w wymiarze 2 razy w tygodniu po 60 minut na każdą grupę liczącą od 15 do 25 osób.

Celem programu jest wzrost aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, poprawę sprawności fizycznej, stanu zdrowia i jakości życia.

Operatorem Programu jest Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

więcej informacji: http://szs.proit24.pl/aktualnoci.html

Plakat SKS3