Zainspirowani powieścią Jana Brzechwy pt. „Akademia Pana Kleksa”, stworzyliśmy makiety przedstawiające szkołę, do której uczęszczał Adaś Niezgódka i jego koledzy, a nauczycielem był niezwykły profesor – Ambroży Kleks. Trzeba przyznać, iż powstałe budowle dopracowane zostały w najdrobniejszych szczegółach.

Także nasi rodzice włączyli się w te działania, podsuwając pomysły lub pomagając w wykonaniu trudniejszych elementów.

Imponujące efekty naszej pracy obejrzeć można w sali nr 15 lub na załączonych fotografiach. Jak Wam się podobają? Piękne, prawda?

Uczniowie klasy IVA wraz z wychowawczynią, panią Hanną Drewing