Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Więcej artykułów znajduje się w zakładce "Archiwum wiadomości" w MENU po lewej stronie

 

Na podstawie scenariusza przygotowanego przez Panią Katechetkę Jadwigę Losse powstało przedstawienie pod tytułem "Każdy może być święty...". (...)"Święci to nie smutasy" - przekonali o tym wszystkich zasiadających na widowni uczniowie klasy III i. Dzieci pod opieką Pani Jadwigi Losse, Pani Joanny Urbanowicz i Pani Damiany Haase-Rydelek przygotowały bogaty program słowno - muzyczny. Radosne piosenki o życiu świętych i niegasnącej nadzieii bardzo spodobały się publiczności. Obecny na przedstawieniu Proboszcz Ojciec Tarsycjusz zaprosił dzieci, aby jeszcze raz przedstawiły swój program na niedzielnej Mszy Św.

 DSC0088

 

GALERIA