Przedstawiamy wyniki Ogólnopolskiego Projektu Stypendialnego:

STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla klas 2 i 3 S.P.

W tegorocznej edycji uczniowie naszej szkoły zmagali się w następujących konkursach z zakresu edukacji czytelniczej, ortograficznej, matematycznej i plastycznej:

1. Konkurs czytelniczy „Abecadło - temat przewodni: „Wesoły świat wierszy”.

W konkursie należało wykazać się znajomością treści utworów literackich Juliana Tuwima ze zbioru „Wiersze dla dzieci”;

2. Konkurs ortograficzny „Ortografek” - – sprawdzał znajomość reguł ortograficznych:

u – ó, ż– rz, h – ch

3. Konkurs matematyczny „Plusik” - zabawy z dodawaniem i odejmowaniem w zakresie 100;

4. Konkurs plastyczny „Plastuś” - uczniowie mieli za zadanie wykonać według własnej koncepcji i techniką dowolną pracę plastyczną na temat:

pocztówka mikołajkowa

laurka na Dzień Babci lub Dziadka

walentynka

suknia księżniczki lub strój pirata.

Laureatami tegorocznej STYPENDIADY zostali:

w konkursie czytelniczym ABECADŁO:

Maria Mormul – Kita kl. III A

w konkursie plastycznym PLASTUŚ:

Maria Mormul – Kita  kl. III A
Dawid Puchalski  kl. II A
Karolina Rzepko II B
Angelika Bobrowska – kl III B
Weronika Witschenbach   kl. III A

Laureaci zostali nagrodzeni medalami „Orłów Stypendiady” oraz dyplomami laureatów. Ponadto, wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymali Dyplomy Uczestnika Ogólnopolskiego Konkursu STYPENDIADY WCZESNOSZKOLNEJ.

Laureatom gratulujemy wspaniałych wyników!