Dnia 19 grudnia 2019r uczniowie klasy III, do których z wdziękiem dołączyła drugoklasistka, Gabrysia Loose, wystawili jasełka o tajemniczym tytule „Ach, co za noc!”

Przedstawienie to zwieńczyło czas adwentowego oczekiwania i pięknie wprowadziło zgromadzoną dziecięcą publiczność, nauczycieli i rodziców w radość Bożego Narodzenia.

Wydarzenie, wraz z jego oprawą sceniczną, przygotowała pani Jadwiga Loose, z pomocą pani Aliny Wiekiery oraz piszącej te słowa.

Jasełka dzieci zaprezentowały również w niedzielę, 5 stycznia 2020r. w kościele p.w. Bożego Ciała w Helu.

Halina Świątecka