Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Więcej artykułów znajduje się w zakładce "Archiwum wiadomości" w MENU po lewej stronie

20 września całą klasą udaliśmy się na latarnię. Wycieczka ta była podsumowaniem naszej pracy na lekcjach języka polskiego, ponieważ ostatnio na tym przedmiocie omawialiśmy lekturę autorstwa Henryka Sienkiewicza zatytułowaną "Latarnik". Mieliśmy okazję przekonać się o tym, jak specyficzna była praca tytułowego bohatera a przy okazji poznaliśmy historię helskiego latarnika. 
W piątek towarzyszyła nam cudowna pogoda, świeciło słońce i nawet zakwasy, które odczuwaliśmy po pokonaniu ponad 200 schodów, nie były tak dokuczliwe. W dobrych humorach wróciliśmy na pozostałe lekcje. Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki pani Wiesławie Buniowskiej, pani Halinie Świąteckiej za wyborowe towarzystwo i naszej koleżance Poli Denisiuk  za logistyczne dopięcie przedsięwzięcia. KLASA 7i