Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Nauczyciele

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej DWKI-WPV.5012.25.2019.BK z dnia 11 maja 2019 roku w sprawie wzmocnienia współpracy pomiędzy szkołą
a rodzicami, utworzona została „anonimowa skrzynka na sygnały”, która znajduje się przy dawnym sklepiku w nowej szkole oraz przy wejściu do przedszkola w starej szkole.

Do skrzynki można wrzucać anonimowe listy, które dotyczą ewentualnych zagrożeń.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, Tobie lub komuś dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, możesz to opisać i wrzucić do skrzynki.

Zasady korzystania z „anonimowej skrzynki na sygnały”

- Możesz pisać w każdej sprawie – jesteś dla nas ważny!

- Dzięki sygnałom, jakie od Ciebie otrzymamy jesteśmy w stanie zareagować. Liczy się dla nas przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.

- Każde Twoje zgłoszenie jest objęte dyskrecją.

- Twój list jest anonimowy, ale w celu ułatwienia nam udzielenia pomocy, podaj tyle danych, ile możesz, takich jak: klasę i dane osób, których list dotyczy.