7 maja – wtorek, godz.17.00

zapraszamy wszystkich rodziców przedszkolaków, uczniów SP oraz Gimnazjum na warsztaty poprowadzone przez nadkomisarz w stanie spoczynku ds. przestępczości nieletnich - panią Elwirę Lelental.

Pani Lelental gościła już w naszej szkole w marcu i bardzo pozytywnie wpłynęła na zmianę myślenia i światopogląd młodego człowieka. Wyraziła ogromną chęć podzielenia się z państwem swoją wiedzą popartą doświadczeniem wieloletniej pracy z nieletnimi jako policjantka. Przykłady, często traumatyczne, które przytacza bywają wstrząsające, ale państwo – jako rodzice – mają szansę uniknąć błędów innych dorosłych.

Serdecznie zapraszamy do szkoły.

Anita Rzeczkowska i Elwira Lelental