SUPER CZYTELNIK 2019

W dniu dzisiejszym uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej "Dobrze Cię widzieć", realizowanej w ramach projektu "Bezpieczna droga". Celem kampanii jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Wszyscy uczniowie helskiej szkoły otrzymali kamizelki odblaskowe.

odblaski 2019

przypomnienie kangur 2019

Liga Ziemi Puckiej w Piłce Siatkowej dziewcząt

w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu

11 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbył się Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w ramach Ligi Ziemi Puckiej.

Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów, które rozegrały swoje spotkanie systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Każde spotkanie budziło bardzo dużo emocji a z meczu na mecz nasza reprezentacja grała coraz lepiej. Mimo dobrej gry w ostatnim spotkaniu dziewczęta musiały uznać wyższość rywalek ze szkoły podstawowej z Pucka z powodu błędów w obronie.

Podsumowując… świetny turniej, stojący na bardzo wysokim poziomie pod względem organizacyjnym oraz poziomu gry.

Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Loose, Zuzanna Stachurska, Aleksandra Panek, Natalia Hermann, Wiktoria Garbiec, Pola Nowak które ostatecznie zdobyły 12 pkt w tabeli.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce – SP Puck 1

II miejsceZSO Hel

III miejsce – SP Jastarnia 1

IV miejsce – SP Puck 2

V miejsce – SP Gnieżdżewo

VI miejsce – SP Jastarnia 2

Sędziowie turnieju: Kacper Łozowski, Dawid Jarmużewski, Oliwier Kwidziński, Konrad Mazurek i Bartosz Klein.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

konkurs plastyczny damiana 2019