W związku z pracami związanymi z uzupełnieniem historii helskiej szkoły, zwracamy się do mieszkańców Helu z pytaniem, czy posiadają Państwo w swoich zbiorach fotografię Kierownika Szkoły w Helu w latach 1963-1964, Pana Jerzego Wiły? Osoby posiadające ww. fotografie proszone są o kontakt z sekretariatem szkoły.

W związku z wprowadzeniem na terenie województwa pomorskiego żałoby, bal karnawałowy dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej odbędzie się po feriach.

super czytelnik 2019

super czytelnik 2019 2

Dnia 14.12.2018 roku odbył się powiatowy etap konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Dryżuna z naszej szkoły w składzie: Daria Januszewska, Kinga Loose, Bartosz Klein oraz Zuzanna Stachurska wywalczyła 3 miejsce. Brawo!

dyplom parki krajobrzowe