na plakat osior page 001

Prosimy wszystkich rodziców dzieci w przedszkolu o wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu:

Umowy cywilnoprawnej o świadczenie usług w Przedszkolu Miejskim prowadzonym przez Gminę Miasto Hel.

Umowa dostępna również w wersji drukowanej w sekretariacie szkoły.

W dniu 14.08.2017 ( poniedziałek ) sekretariat będzie nieczynny.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie dzieci starające się o przyjęcie do Przedszkola Miejskiego w Helu w roku szkolnym 2017/2018 zostały przyjęte. Do grupy trzylatków przyjęto 18 dzieci, do grupy czterolatków 17 dzieci, do grupy pięciolatków 16 dzieci a do grupy sześciolatków 22 dzieci.

Mamy jeszcze wolne miejsca!
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci!

Karty zgłoszenia dziecka do klasy I na rok szkolny 2017/2018 i wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I na rok szkolny 2017/2018 (dla uczniów/dzieci spoza rejonu) należy składać w sekretariacie szkoły od dnia 20 marca 2017 r. do dnia 7 kwietnia 2017 r.

KARTA ZGŁOSZENIA

WNIOSEK