Main Menu

Tydzień Edukacji Globalnej

GRA EDUKACYJNA

"Przyszłość Owoców i Warzyw zależy od nas! Misja Agentów Ochrony Owoców i Warzyw".

Zapraszamy do przeczytania ARTYKUŁU i obejrzenia relacji.

Tydzień Edukacji Globalnej już za nami.

Zapraszamy do lektury!

ARTYKUŁ

Czytamy książki w ZSO

W przepięknej scenerii helskiego Muzeum Rybołówstwa przeczytaliśmy powieść Liliany Fabisińskiej „Skrzynia piratów”

Topola Helena drzewem roku 2017!

Zapraszamy do przeczytania

ARTYKUŁU

oraz obejrzenia

GALERII

Projekt na lekcji języka polskiego

Perypetie Ani z Zielonego Wzgórza,

czyli spotkanie z lekturą klasy 5i.

Zapraszamy do obejrzenia

Czytamy książki w ZSO

Powieść "Klara. Słowo na Szy..." przeczytana!

Zapraszamy do GALERII

• Co wspólnego z biologią ma
    Co wspólnego z biologią ma "Pan Tadeusz"?

Zapraszamy do przeczytania

ARTYKUŁU

oraz obejrzenia

Szkolny Basket 2017

„Szkolny Basket” dotarł do Helu!

Zapraszamy do obejrzenia GALERII

Rodzice, nauczyciele, uczniowie

czytali książki Małgorzaty Musierowicz.

zapraszamy do obejrzenia

GALERII.

Czytamy książki w ZSO

Burmistrz Helu, dyrektor szkoły, anglistka oraz uczniowie czytają „Dynastię Miziołków” Joanny Olech.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII :-)

Najnowsze wiadomości

List do żołnierza

list do zolnierza

UWAGA!!!

W związku z awarią ogrzewania szkoły i budynku biblioteki miejskiej informuję, że owa awaria będzie usunięta w ciągu najbliższych dwóch dni. Oba budynki są ogrzewane mocą jednego pieca grzewczego, w związku z tym proszę o zabezpieczenie się w cieplejszą odzież.

Dyrektor ZSO w Helu

Irena Sojecka

XV Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli w Pucku

8 grudnia 2017 roku w POSM w Pucku odbyły się XV Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Puckiego.

Tradycyjnie jak co roku w turnieju wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wspólnie z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 2 z Władysławowa, która wystąpiła w składzie: Monika Kollek, Olga Fikus, Justyna Chruścikowska, Marcin Pawłowski, Piotr Mezgier, Norbert Górski, Marek Pieper (SP Władysławowo) i Michał Korzeniowski (SP Władysławowo).

W turnieju udział wzięło 11 szkół Powiatu Puckiego, które zostały w drodze losowania podzielone na 3 grupy eliminacyjne. Po dwóch zwycięskich spotkaniach niewiele zabrakło byśmy uplasowali się na I miejscu w grupie. Przewagą dwóch punktów musieliśmy uznać wyższość szkoły podstawowej ze Starzyna.

W konsekwencji zajęliśmy V miejsce.

Poczęstunek w restauracji KUTTER

7 grudnia 2017 roku w restauracji KUTTER odbył się poczęstunek w ramach nagrody sportowej podsumowującej piłkarskie zmagania w ramach XVI edycji Turnieju Piłki Nożnej
"Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku w kat. U12.

Reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu zajęła I miejsce i wystąpiła w składzie:

Daniel Furgoł, Hubert Kwietniewski, Kamil Kozłowski, Mikołaj Kurpet, Igor Starnawski, Maciej Sztubiński, Kamil Sztubiński, Filip Wieczorek, Bartłomiej Wiśniewski.

Podczas poczęstunku panowała miła i przyjemna atmosfera oraz radość z osiągniętego wyniku.

Serdeczne podziękowania dla Marka Furgoła za udział w spotkaniu.

Mikołajki na sportowo

Tradycyjnie jak co roku do helskich przedszkolaków z Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Helu zawitał Święty Mikołaj, który jako gość specjalny uczestniczył w zawodach sportowych pod hasłem: „Mikołajki na sportowo”.

Po oficjalnym powitaniu dzieci przez Mikołaja i wspólnie przeprowadzonej rozgrzewce cztery grupy przedszkolne: Jeżyki, Pszczółki, Krasnoludki i Żabki przystąpiły do zawodów sportowych.

Dzieci rywalizowały ze sobą w czterech konkurencjach sprawnościowych: Bieg z workiem prezentów, jazda na saniach, rzucanie śnieżkami do celu i rzucanie się śnieżkami - bitwa na śnieżki.

W podziękowaniu za wspaniałą zabawę dzieci zaśpiewały piosenkę - Święty Mikołaj.

Zawody zakończyły się otrzymaniem pamiątkowych dyplomów.

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta Helu za pomoc w organizacji wydarzenia, Aktywność
i Relaks Piotr Mezgier za ufundowanie lizaków oraz uczniom klasy III gimnazjum: Kacper Kozłowski, Wiktor Strzeżek, Przemysław Tuszyński i Michał Boszke.

Konkurs

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ DEKORACJĘ BOŻONARODZENIOWĄ 2017/2018 R.

REGULAMIN:

Uroczystość państowego pogrzebu

Uroczystość państwowego pogrzebu śp. kontradmirała Stanisława Mieszkowskiego, śp. kontradmirała Jerzego Staniewicza oraz śp. admirała Zbigniewa Przybyszewskiego.